Про нас

Наші світильники уособлюють найкращі європейські традиції, сформовані крізь століття видатними художниками, архітекторами та мистцями для знаменитих палаців та вілл. Ми ретельно вивчили скандинавський стиль, до найдрібніших деталей світильників у стилях ампір і барок королівського палацу Стокгольму. Так само австрійську традицію люстр рококо “Марія-Тереза” та італійські класичні світильники з литої латуні. Але ми все ж не
зв’язані цими стилями. Свіжі вітри модернових тенденцій також слугували натхненням для створення дизайнерських моделей нашою командою, котра радше сама формує, а не слідкує за модою.

Наш бізнес включає 3 основних одиниці:
- Крок: дизайн, виробництво, проекти та продаж церковного освітлення та приладдя
- Завадські: дизайн, виробництво, проекти та продаж
- Австрійський Кришталь: дистрибуція австрійського кришталю марки Schoeler. 

Маємо великий досвід у виробництві висококласних кришталевих світильників, як серійних так і ексклюзивних, індивідуальних моделей. Наш асортимент складається із понад ста світильників, котрі виготовляються в малих серіях, і з понад шістнадцяти колекцій ексклюзивних моделей. Кожна
колекція репрезентує певний стиль і має вражаюче портфоліо виконаних проектів.


Команда фірм "Завадські" та "Крок"

 


Ми володіємо повним циклом виробництва, котрий дає змогу виконувати більшість операцій з перетворення латунної сировини у високовартісні та вражаючі кришталеві люстри. Порізка, ротаційне витягування, точіння, фрезерування, гравірування, механічна та хімічна поверхнева обробка, електромонтаж - все робиться під одним дахом. Такі компоненти як литі латунні елементи постачаються від фірм Фрамон (Італія) і Рамон Лозано (Іспанія), катані деталі від Арнал (Іспанія), штамповані від Монтесінос (Іспанія) та Металдекор (Італія). Високоякісні електрокомпоненти ми купуємо у Восло-Швабе (НІмеччина), високоякісні латунні прокати у Свісметал (Німеччина). Варто також зазначити, що кришталеві компоненти ми купуємо у Шолєр і Сваровскі (Австрія). Всі ці фірми не потребують додаткової презентації.

Розробили та впровадили нашу власну систему якості, котра сертифікована міжнародною компанією Інтертек відповідно до вимог Семко, найсуворішого сертифікату Європи. В межах системи кожен компонент перевіряється на вході на виробництво, так само як і кожен технологічний процес підлягає контролю. Жоден світильник не залишає виробничого приміщення без проходження тесту на якість і безпеку, котрий здійснюється з допомогою спеціального високоточного приладу, що підлягає щорічному калібруванню вповноваженими організаціями системи стандартів. Крім того, система якості щорічно інспектуєтсья представником компанії Інтертек.